Kırşehir Objektif Haber

Kırşehir Haber

Halim Çakır’dan Yaşar Bahçeci’ye eleştiri

2009 yılında Kırşehir’de AK Parti’de belediye başkanlığı görevini yürüten Halim Çakır yeniden aday olmak istemiş fakat o zamanlar da il başkanı olan Yaşar Bahçeci’nin aday olarak gösterilmesi sonucu partisine kızarak saadet partisinden aday olarak AK Parti’nin karşısına çıkmış fakat komik bir oy alarak koltuğunu Yaşar Bahçeci’ye bırakmıştı.

Halim Çakır’dan Yaşar Bahçeci’ye eleştiri
3.025
19 Nisan 2019 - 11:54

2009 yılında Kırşehir’de AK Parti’de belediye başkanlığı görevini yürüten Halim Çakır yeniden aday olmak istemiş fakat o zamanlar da il başkanı olan Yaşar Bahçeci’nin aday olarak gösterilmesi sonucu partisine kızarak Saadet partisinden aday olarak AK Parti’nin karşısına çıkmış fakat komik bir oy alarak koltuğunu Yaşar Bahçeci’ye bırakmıştı.

Partisine kızan ve davasına sırt dönerek başka partiden aday olan Halim Çakır ödüllendirilmiş ve Belediyeler birliği genel sekreterliğine getirilmiştir. O göreve nasıl geldiği de halkın içine çıkıp sorarsanız çok komik hikayelerle karşılaşırsınız.

Şu gerçeği unutmamak gerektiğini düşünüyoruz. Hata yapan cezalandırılmalıdır. Siz aksine birde ödüllendirirseniz halk tepki gösterir. Yarın bir Yaşar Bahçeci de bir yerlere getirilirse aynı hata bir kez daha tekrarlanmış olacaktır.

31 Mart seçimlerinin ardından ezici bir oyla iş başına gelen Selahattin Ekicioğlu’nu ziyarete giden Halim Çakır AK Parti’li eski belediye başkanı Yaşar Bahçeci’ye ciddi eleştirilerde bulunması , hibe mercedes ve Kırşehir Belediyesi’nin borçlarını kendi dönemi ile karşılaştırma yapması tüm siyasi çevrede ve kendi partisi içerisinde eleştirilere sebep oldu.

Çocuğunu öğretmene şikayet eden baba misali bir hal gördük ve güldük diyebiliriz.

Kendi zamanında yaşananları şimdi açmak istemiyoruz. Lakin temiz şeylerden bahsedemeyeceğimizi de şimdiden söylemek isteriz.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.